sigarayla savaşanlar
Javascript DHTML Drop Down Menu Powered by dhtml-menu-builder.com
sigarayı bırakmanın yolları
sigara bağımlılık testi
yeşilay
sigarayla savaşanlar hareketi
sigarayla savaşanlar hareketi
     
sigarayla savaşanlar hareketi
sigara bağımlılığı
     
sigarayla savaşanlar hareketi
sigarayla savaşanlar , kanun ve yönetmelikler
     
sigarayla savaşanlar hareketi
 
 
 

 

 

SİGARAYI BIRAKTIRAN BİTKİSEL KARIŞIMI KULLANMAYA BAŞLAMADAN ÖNCE

Bitkisel karışımı kullanmadan önce ürünün yanında hediye olarak gönderilen kitabın ilk 60 sayfasını okumanız gerekmektedir.Kitabın ilgili kısmını okuduktan sonraki ilk günün sabahından itibaren sigara tamamıyla bırakılır.

 

SİGARAYI BIRAKTIRAN BİTKİSEL BAHARAT KARIŞIMININ KULLANIMI

Sigaranın bırakıldığı ilk gün kitapta 1.gün kısmında yazan tüm talimatlar yerine getirilir. Sigaranın hatırlandığı anlarda Sigara Bıraktıran Bitkisel Karışım kullanılır. Çay kaşığının ucu ile az bir miktar dilin üzerine konularak, 5-6 saniye ağızda emilir ve yutulur.  7 gün boyunca kitabımızdaki talimatlara uyulur. Bu talimatlara uymak, kişiyi sigaradan daha kolay kurtaracaktır.

Canınız sigara istediğinde bitkisel karışımdan aynı miktarda alınır. (Günde 20 kez sigara içme isteği olursa, 20 kez bitkisel karışımı kullanabilirsiniz. Hiçbir yan etkisi yoktur)

 

 

SİGARAYI BIRAKTIRAN SİGARA TİKSİNDİRİCİ ANTİNİKOTİN FAYDALARI

 Stresi giderir, sakinleştirir,  diş eti ve ağız yaralarına iyi gelir, kronik öksürüğü azaltır, vücuda enerji ve zindelik verir, ağız kokusunu giderir, anjin, boğaz iltihabına iyi gelir, sigaradan tiksindirir, uyku düzenine iyi gelir, balgam söktürür, göğsü yumuşatır.

 

SİGARAYI BIRAKTIRAN BİTKİSEL BAHARAT KARIŞIMININ İÇERİĞİ

Meyan balı, karabaş, karanfil, şeker, nane, çörek otu, zencefil, çöven, yulaf, melisa, atkestanesi defne ve polenler.

 

NASIL ALABİLİR SİNİZ?

Derneğimizin 0212 212 50 60 numaralı telefonunu arayarak sipariş verebilir  ve nasıl ödeme yapacağınızı öğrenebilirsiniz.

Sipariş verdikten sonra Marmara,Ege,Akdeniz ve İç Anadolu bölgesindeki merkezlere yaklaşık 24 saat, diğer bölgelerdeki merkezlere yaklaşık  48 saat içinde kargo ile ulaştırılır.

 

 

 

 

 

Anahtar Kelimeler: bitkisel karışım, tek umut, sigara bırakma bandı, sigara bıraktırıcı, digital sigara, sigara tiksindirici, sigara bırakma ilaçları, sigara bıraktıran ilaç, sigara bandı, nikotin, bıktım, sigara bırakma bandı, dijital sigara, sigara bırakma ürünleri, sigarayı bırakmak için ilaç, bıktım tozu, sigarayı bıraktıran ilaç, sigarayı bıraktıran hap, sigarayı bırakma bantları, sigara bırakma ilacı, sigarayı bırakma ilacı, sigarayı bırakmanın doğal yolları, tekumut, sigara bıraktıran hap, sigara azbuz, bitkisel toz, bıktım ile sigaraya son, bıktım sipariş hattı, sigara bıraktıran toz,

 

 
 
 
     
     
     
     
     
Adres: Büyükdere Cad. No: 58 D: 13 Osman Apt. Mecidiyeköy / İSTANBUL Telefon : 0212 212 50 60 Faks: 0212 274 67 02 mail : bilgi@sigaraylasavasanlar.com.tr

2011(c) sigara.info sitesi içerisinde yeralan tüm metin, resim ve içeriklerin telif hakları Sigarayla Savaşanlar Özel Sağlık Ltd.Şti.'ne aittir. Hiçbir şekilde basılı veya elektronik bir ortamda izinsiz kullanılamaz ve kopyalanamaz.

     Sitemizi Nisan 2010 tarihinden itibaren  127535   kişi ziyaret etmiştir.